Zapory przeciwpowodziowe

Zalety

Polska Zapora Mobilna to innowacyjne i efektywne rozwiązanie proste w instalacji oraz łatwe do transportowania. W zależności od potrzeb oraz poziomu wody Protan-Elmark jest w stanie przygotować indywidualny projekt i dostarczyć zaporę na wskazane przez Klienta miejsce. Polska Zapora Mobilna to alternatywa dla tradycyjnych metod walki z powodzią, takich jak worki wypełnione piaskiem.

Pobierz
download
Zapytanie
wróć

Montaż

Do zbudowania 100 metrów zapory w 2 godziny potrzebujemy aż 350 osób w przypadku tradycyjnych zabezpieczeń - i tylko 4 pracowników przy Polskiej Zaporze Mobilnej.

Czas

Aby rozstawić jeden moduł zapory potrzebujemy jedynie 20 minut. To czas, w którym Polska Zapora Mobilna po przyłączeniu standardowej motopompy wypełni się wodą i stworzy 10-metrowy odcinek zapory zdolny chronić docelowe miejsce przy piętrzeniu wody do 60 centymetrów. Tak wypełniony moduł zawiera zintegrowane zawory służące do napełniania i opróżniania zapory oraz wyposażony jest w rękaw umożliwiający przyłączenie kolejnych modułów Polskiej Zapory Mobilnej.

Transport

Dzięki temu, że Polska Zapora Mobilna jest łatwa w transporcie, 47 ciężarówek z workami piasku może zostać zastąpionych przez jeden samochód osobowy z przyczepką.

Wydajność

14000 worków z piaskiem to odpowiednik 10 modułów zapory.

Formularz kontaktowy

Prosimy uzupełnić dane kontaktowe. Odpowiemy tak szybko jak tylko to możliwe.

Dane kontaktowe

Nazwisko*:

Tytul:

Firma:

Adres:

Miasto:

Państwo:

Tel.*:

E-mail*:

* pola wymagane

Wyślij

Szczegóły projektu:

Zastosowanie:

Dodatkowe informacje*:

Skontakuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Zapytanie*:

* pola wymagane

Wyślij

lub bezpośrednio z naszym Działem Sprzedaży

Tel.: +48 61 8134-523
Email: info@protan-elmark.pl